Vaikų pamėgta „Judrioji pertrauka“

Elektrėnų pradinės mokyklos mokytojos ugdo sveikus, mokančius taisyklingai mankštintis, rūpintis savo sveikata mokinius. Poetas Horacijus teigė: „Jei nebėgioji, kol sveikas, teks pabėgioti, kai susirgsi". Todėl rudenį, kai į lauką nesinori net nosies iškišti, mokytojos Elona Sereikienė, Lina Čugunovienė, Elena Volosevičienė sukvietė sportuojančius vaikus pravesti mankštą draugams.

Lapkričio 9-13 dienomis norintys pajudėti mokiniai po dviejų pamokų rinkosi į aktų bei sporto sales ir skambant muzikai darė mankštą. Pratimus draugams noriai demonstravo 2-4 klasių vaikai. Pradinukų nereikėjo raginti mankštintis – tik išgirdę pirmuosius muzikos akordus, jie noriai skubėjo judėti, išmokti naujų ryto mankštos pratimų, pašokti. Visos klasės renginyje aktyviai dalyvavo ir buvo apdovanotos mokyklos padėkomis.

Vaikai žino, kad mankšta yra labai svarbi dienos dalis ir mokosi ją taisyklingai atlikti. Linkime mokinukams nepamiršti senolių išminties, kad sveikata yra už viską mielesnė.