Viktorina „Aukime sveiki“

Elektrėnų pradinėje mokykloje tarp ketvirtokų vyko viktorina „Aukime sveiki“. Vaikams ji buvo įdomi ir suteikė naudingų žinių apie sveiką maistą ir kas gali pakenkti sveikatai. Burtų keliu vaikai susiskirstė į 10 komandų.

Viktorinos metu mokiniai draugiškai bendradarbiaudami ir tardamiesi atliko įvairias užduotis, sprendė kryžiažodžius. Kiekvienas komandos narys išbandė savo taiklumą,  mesdamas ritinėlį į taikinį. Vaikams labai patiko ragaujant nustatyti, ką jie valgo. Viktoriną baigėme komandų sugalvotais mankštos pratimais, kuriuos atliko visi dalyviai.

Viktorinos pabaigoje mokytojos suskaičiavo komandų surinktus taškus. Visi dalyviai pasidžiaugė savo rezultatais ir gavo apdovanojimus.