Viktorina „Gamtos paslaptys“

Šiluma vis labiau vilioja mus į gamtą, o gamtoje daugybė paslapčių. Elektrėnų pradinės mokyklos antrokai kartu su savo mokytojomis Inga Stašaitiene, Enrika Narakiene, Snieguole Norviliene, Rita Bliujiene ir Elona Sereikiene šiltą penktadienio rytą susirinko į viktoriną „Gamtos paslaptys“. Juk tiek daug apie gamtą skaityta, tyrinėta, patirta! Smagu įgytomis žiniomis pasidalinti su mokslo draugais. 6 komandos aktyviai įsitraukė į veiklą: susigalvojo pavadinimus, prisistatė, minė ir iliustravo mįsles, prisiminė dainas, eilėraščius, atliko įvairias užduotis apie gyvūnus ir augalus, lavinančias kritinį mąstymą. Neliūdėjo ir žiūrovai – klausydami paukščių balsų, įminė daug mįslių. Atskleidus visas gamtos paslaptis, antrokus aplankė „Saldžiosios bitutės“. Visų klasių mokiniai džiaugėsi gavę ir Bitučių diplomus.

Šventė baigėsi bendra linksma daina. Vasara kviečia mus visus pažinti dar neatskleistas gamtos paslaptis...