Viktorina „Profesijų pasaulyje“

Sausio 30 d. mokykloje vyko 3c ir 3d klasių  viktorina „Profesijų pasaulyje“. Burtų keliu mokiniai susiskirstė į komandas. Komandos varžėsi tarpusavyje, atliko daug įvairių užduočių. Su didžiausiu užsidegimu raidžių labirinte ieškojo profesijų pavadinimų, rašė profesijas, prasidedančias raidėmis A, S, P, V, M, D, iš įvairių daiktų ir paveikslėlių bandė spėti profesiją.

Mokiniai pasiruošė pristatyti profesiją, todėl mūsų renginyje dalyvavo įvairių profesijų atstovai: dizaineris, policininkas, gydytoja, inžinierius, advokatas ir manikiūrininkė.

Mokiniai noriai atliko užduotis, bendravo ir bendradarbiavo tarpusavyje. Viktorina „Profesijų pasaulyje“ vaikams buvo labai  įdomi ir suteikė naujų žinių apie profesijas.

Mokytojos Biruta Surdokienė, Elena Volosevičienė