Pagaliau sulaukėme žiemos!

3a ir 3b klasių mokiniai lipdė besmegenius, žaidė sniego mūšį ir... gamino žvakes.

Sausio 19 dieną trečiokams VŠĮ „Arduta“ vadovė I. Čižienė pravedė edukacinę žvakių liejimo pamoką. Vaikai  gamindami žvakes primaišė sniego. Žvakės tapo neįprastos  porėtos.

Džiaugiamės savo pagamintais darbeliais ir dėkojame VŠĮ „Arduta“.

Mokytojos J. Baranovienė ir A. Levickienė

Mokyklos bibliotekoje vyko akcija „Atmintis gyva, nes liudija“, skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Akcijos metu vaikučiai susipažino su sausio 13-osios įvykiais, vartė albumus, piešinius, domėjosi surinkta istorine medžiaga. Gera ir šilta buvo stebėti vaikus, kuriems įdomi Lietuvos istorija.

Bibliotekos darbuotojos:
Rymutė Montvilienė, Marytė Kuliešienė

Vieni suaugusieji ir su rimtomis problemomis susidoroja nesunkiai, kiti panikuoja dėl kiekvienos smulkmenos. Tokie problemų sprendimo pagrindai atkeliauja iš vaikystės.

Kai kurie tėvai stengiasi atžalas nuo sunkumų apsaugoti kuo ilgiau. Tačiau taip neugdomi problemų sprendimo įgūdžiai, kurie formuojasi dar vaikystėje. Nuo mažens mokydami vaikus protingai spręsti problemas, pasieksime, kad užaugę jie su jomis susidorotų daug lengviau.

Kai vaikai mato, kad tėvai ramiai aptaria jiems kylančias problemas, gerai apgalvoja ir pasveria įvairius sprendimus, jie ima mėgdžioti tokį elgesį. O jeigu suaugusiuosius problemos erzina, liūdina, gniuždo, verčia pyktis tarpusavyje, kaip galima išmintingo elgesio tikėtis iš atžalų?

Ką daryti, kad mūsų vaikai problemas spręstų ne verksmingai, o išmintingai?

Dramos būrelio mokiniai visus mokytojus ir mokinius pakvietė į savo kalėdinį sveikinimą. Atvykęs Kalėdų senelis visus džiaugsmingai pasveikino su artėjančiom šventėm. Su juo kartu atvyko snaigės, gudruolės lapės, linksmieji nykštukai, darbštuoliai ežiukai, septyntaškės boružėlės. Skambėjo eilėraščiai apie baltą žiemą, Kalėdas, o boružėlės visus pradžiugino dainele.

Skambant kalėdinei muzikai, visi pasidžiaugėme artėjančiomis šventėmis.

Gruodžio 14 dieną mokytojų Daivos Česonytės ir Genės Markevičiūtės kvietimu mokykloje svečiavosi dailininkė, knygų iliustratorė, leidyklos „Nieko rimto“ įkūrėja Sigutė Ach. Ji pravedė 4a ir 4b klasių mokiniams šventinį užsiėmimą – jaukią popietę gaminant popierinius angelėlius.

Šio gražaus užsiėmimo tikslas – sukurti instaliaciją „Angelų sodas“, primenančią mūsų protėvių kuriamus šiaudinius sodus. Dalyviai iš spalvoto ir balto popieriaus skiautelių iškarpė daug angelėlių pagal Sigutės Ach pateikiamas formeles. Mokėsi iškirpti angelėlį pagal senovinio karpinio pavyzdį. Iš daugybės spalvoto popieriaus, margų akvarelių  skiautelių iškarpyti angelėliai apgyvendinti  instaliacijoje ant lanko.